Wreszcie była pogoda na malowanie, farby jak zwykle było za mało (tym razem nie było gdzie dokupić), z AutoCada wiem że desek na taras starczy, pewnie na schody będę musiał dokupić. Zabrakło też legarów.
Wreszcie była pogoda na malowanie, farby jak zwykle było za mało (tym razem nie było gdzie dokupić), z AutoCada wiem że desek na taras starczy, pewnie na schody będę musiał dokupić. Zabrakło też legarów.
Comments are closed.