Po deszczowej nocy rano było rześko, ale nie padało. Wybraliśmy się więc na objazd jeziora. Wyszło 30km przyjemnej jazdy. Od jutra ma tu być upalnie, więc pewnie będziemy się wodować 😉
Wysłano ze smartfonu Sony Xperia™
Po deszczowej nocy rano było rześko, ale nie padało. Wybraliśmy się więc na objazd jeziora. Wyszło 30km przyjemnej jazdy. Od jutra ma tu być upalnie, więc pewnie będziemy się wodować 😉
Wysłano ze smartfonu Sony Xperia™
Comments are closed.